Mistrzostwa Polski Seniorów I liga - sezon 2016/2017



 

grupa mistrzowska




5 listopada 2016


Grunwald Poznań - AZS AWF Poznań 5:1 (2:0)


AZS Politechnika Poznańska - Pomorzanin Toruń 4:5 (3:2)

Bramki dla Pomorzanina: Karol Szyplik 3 (8, 47, 70), Filip Sobczak (15), Michał Makowski (41 krótki róg)


LKS Gąsawa - Start 1954 Gniezno 2:4 (1:1)


6 listopada 2016


AZS Politechnika Poznańska - Grunwald Poznań 1:4 (1:2)


AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 5:2 (2:1)


Pomorzanin Toruń - Start 1954 Gniezno 2:1 (0:1)

Bramki dla Pomorzanina: Wojciech Rutkowski (53), Wołodymir Stretowicz (62)


2 kwietnia 2017


Start 1954 Gniezno - AZS Politechnika Poznańska 4:4 (3:2), k.z. 4:2


Pomorzanin Toruń - AZS AWF Poznań 4:3 (2:0)

Bramki dla Pomorzanina: Witalij Szewczuk (5), Michał Kunklewski (24), Maciej Janiszewski (44), Wojciech Rutkowski (55)


9 kwietnia 2017


Grunwald Poznań - Pomorzanin Toruń 9:1 (4:1)

Bramka dla Pomorzanina: Wołodymir Stretowicz (25 krótki róg)


Start 1954 Gniezno - AZS AWF Poznań 2:2 (1:1), k.z. 1:4


AZS Politechnika Poznańska - LKS Gąsawa 1:2 (0:0)


22 kwietnia 2017


Grunwald Poznań - Start 1954 Gniezno 3:1 (2:0)


LKS Gąsawa - Pomorzanin Toruń 4:7 (2:3)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 2 (33, 40 krótki róg), Michał Makowski 2 (52 krótki róg, 65 krótki róg), Arkadiusz Rutkowski (4 krótki róg), Karol Szyplik (19), Maciej Janiszewski (59)


AZS AWF Poznań - AZS Politechnika Poznańska 2:2 (0:1), k.z. 3:1


23 kwietnia 2017


AZS AWF Poznań - Grunwald Poznań 0:9 (0:5)


Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 5:4 (2:2)


Pomorzanin Toruń - AZS Politechnika Poznańska 5:2 (2:1)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Kunklewski 2 (15, 42), Wołodymir Stretowicz (18), Michał Raciniewski (47 krótki róg), Arkadiusz Rutkowski (49 krótki róg)


27 kwietnia 2017


LKS Gąsawa - Grunwald Poznań 2:6 (0:1)


7 maja 2017


Grunwald Poznań - AZS Politechnika Poznańska 5:1 (3:0)


Start 1954 Gniezno - Pomorzanin Toruń 4:4 (2:2), k.z. 4:3

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 2 (5 krótki róg, 52), Wołodymir Stretowicz (21), Michał Makowski (45 krótki róg)


LKS Gąsawa - AZS AWF Poznań 4:4 (3:1), k.z. 1:3


11 maja 2017


Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 7:3 (4:1)


14 maja 2017


AZS AWF Poznań - Pomorzanin Toruń 2:5 (0:2)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 3 (16, 62 krótki róg, 69 rzut karny), Filip Sobczak 2 (14 krótki róg, 36)


AZS Politechnika Poznańska - Start 1954 Gniezno 3:1 (0:1)


21 maja 2017


AZS AWF Poznań - Start 1954 Poznań 3:1 (1:0)


LKS Gąsawa - AZS Politechnika Poznańska 4:2 (1:1)


Pomorzanin Toruń - Grunwald Poznań 3:5 (2:1)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 2 (2 krótki róg, 50 rzut karny), Wołodymir Stretowicz (33)


4 czerwca 2017


Start 1954 Gniezno - Grunwald Poznań 2:8 (1:5)


AZS Politechnika Poznańska - AZS AWF Poznań 3:4 (1:1)


Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 1:3 (1:1)

Bramka dla Pomorzanina: Karol Szyplik (32) 


Turniej Finałowy, 17-18 czerwca 2017, Poznań


półfinały:


Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 7:0 (3:0)


Pomorzanin Toruń - AZS AWF Poznań 2:2 (0:1), k.z. 1:2

Bramki dla Pomorzanina: Maciej Janiszewski (44 krótki róg), Rafał Kamiński (70 krótki róg)


mecz o 3. miejsce:


Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 2:7 (1:3)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski (20), Michał Kunklewski (60)


Finał:


Grunwald Poznań - AZS AWF Poznań 4:0 (3:0)











 

grupa spadkowa




5 listopada 2016


LKS Rogowo - Stella Gniezno 5:2 (2:1)


Polonia Środa Wlkp. - Warta Poznań 3:2 (2:0)


6 listopada 2016


Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 3:1 (2:0)


2 kwietnia 2017


LKS Rogowo - Warta Poznań 4:3 (1:1)


Stella Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 2:6 (1:3)


9 kwietnia 2017


Stella Gniezno - LKS Rogowo 2:4 (1:0)


Warta Poznań - Polonia Środa Wlkp. 4:2 (2:1)


22 kwietnia 2017


LKS Rogowo - Polonia Środa Wlkp. 4:6 (1:3)


Stella Gniezno - Warta Poznań 4:2 (2:0)


23 kwietnia 2017


Warta Poznań - LKS Rogowo 5:0 (1:0)


Polonia Środa Wlkp. - Stella Gniezno 1:1 (0:0), k.z. 1:3


7 maja 2017


LKS Rogowo - Stella Gniezno 4:5 (3:3)


11 maja 2017


Warta Poznań - Stella Gniezno 1:2 (1:2)


14 maja 2017


Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 2:4 (0:2)


20 maja 2017


Stella Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 3:1 (1:0)


21 maja 2017


LKS Rogowo - Warta Poznań 0:5 (0:1)


25 maja 2017


Stella Gniezno - Warta Poznań 1:6 (0:1)


LKS Rogowo - Polonia Środa Wlkp. 6:3 (1:1)


27 maja 2017


Polonia Środa Wlkp. - Stella Gniezno 4:5 (2:1)


30 maja 2017


Polonia Środa Wlkp. - Warta Poznań 0:3 (0:0)


3 czerwca 2017


Warta Poznań - Stella Gniezno 7:3 (4:0)


4 czerwca 2017


Stella Gniezno - LKS Rogowo 2:4 (2:2)


Warta Poznań - Polonia Środa Wlkp. 3:3 (1:1), k.z. 2:1


6 czerwca 2017


Warta Poznań - LKS Rogowo 2:0 (2:0)

 


Mecze barażowe, 17-18 czerwca 2017


Lipno Stęszew - Stella Gniezno 5:3 (3:1)


Stella Gniezno - Lipno Stęszew 3:2 (2:1)










runda jesienna 

 

4 września 2016 


Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznańska 1:4 (1:1)


Polonia Środa Wlkp. - Ósemka Tarnowskie Góry 2:1 (1:1)


Pomorzanin Toruń - Start 1954 Gniezno 5:2 (0:1)

Bramki dla Pomorzanina: Rafał Szrejter (49, 67), Karol Szyplik (37), Woodymier Stretowicz (53), Michał Kunklewski (66)


AZS AWF Poznań - LKS Rogowo 4:1 (3:0)


11 września 2016


Start 1954 Gniezno - Grunwald Poznań 2:16 (1:5)


AZS Politechnika Poznańska - LKS Gąsawa 3:2 (2:1)


Polonia Środa Wlkp. - Pomorzanin Toruń 1:6 (1:5)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 2 (25, 31), Michał Makowski (5 krótki róg), Filip Sobczak (19), Michał Kunklewski (26), Karol Szyplik (63)


LKS Rogowo - Stella Gniezno 4:3 (2:1)


AZS AWF Poznań - Warta Poznań 4:1 (1:0)


17 września 2016


Grunwald Poznań - Polonia Środa Wlkp. 11:2 (6:1)


Start 1954 Gniezno - AZS Politechnika Poznańska 2:2 (1:0), k.z. 2:1


LKS Gąsawa - LKS Rogowo 6:1 (4:1)


Pomorzanin Toruń - Warta Poznań 10:1 (5:1)

Bramki dla Pomorzanina: Witalij Szewczuk 2 (3, 21), Karol Szyplik 2 (20, 57), Krystian Makowski (42 krótki róg, 48 krótki róg), Arkadiusz Rutkowski (30), Michał Makowski (32 krótki róg), Michał Kunklewski (40), Artur Kościelski (44)


Stella Gniezno - AZS AWF Poznań 0:7 (0:5)


18 września 2016


AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 1:3 (1:1)


LKS Rogowo - Start 1954 Gniezno 5:10 (3:5)


Polonia Środa Wlkp. - AZS Politechnika Poznańska 1:2 (0:0)


Warta Poznań - Stella Gniezno 6:4 (3:2)


25 września 2016


Grunwald Poznań - Warta Poznań 13:0 (7:0)


Start 1954 Gniezno - AZS AWF Poznań 1:3 (0:1)


AZS Politechnika Poznańska - Pomorzanin Toruń 3:4 (1:0)

Bramki dla Pomorzanina: Karol Szyplik 2 (42, 54), Krystian Makowski (53 rzut karny), Rafał Szrejter (62)


LKS Gąsawa - Stella Gniezno 4:1 (2:1)


Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 4:1 (3:0)


27 września 2016


Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 8:0 (5:0)


1 października 2016


Pomorzanin Toruń - Grunwald Poznań 1:4 (0:0)

Bramka dla Pomorzanina: Karol Szyplik (51 rzut karny)


2 października 2016


AZS AWF Poznań - Polonia Środa Wlkp. 4:0 (0:0)


Stella Gniezno - Start 1954 Gniezno 2:9 (0:6)


Warta Poznań - LKS Gąsawa 2:6 (1:1)


Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 10:0 (4:0)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Makowski 3 (18, 45 krótki róg, 47 krótki róg), Krystian Makowski 2 (1, 37), Karol Szyplik (23), Arkadiusz Rutkowski (35), Rafał Szrejter (41), Filip Sobczak (50), Maciej Zieliński (52 krótki róg)


Grunwald Poznań - AZS Politechnika Poznańska 14:0 (6:0) 


9 października 2016


AZS Politechnika Poznańska - Warta Poznań 6:3 (4:1)


LKS Rogowo - Grunwald Poznań 1:9 (1:5)


Stella Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 7:3 (3:0)


LKS Gąsawa - Start 1954 Gniezno 4:3 (4:1)


15 października 2016


AZS AWF Poznań - Pomorzanin Toruń 2:0 (0:0)


16 października 2016


Start 1954 Gniezno - Warta Poznań 6:2 (3:1)


LKS Rogowo - AZS Politechnika Poznańska 1:15 (1:5)


Grunwlad Poznań - AZS AWF Poznań 7:1 (2:0)


Polonia Środa Wlkp. - LKS Gąsawa 1:1 (0:1), k.z. 3:2


22 października 2016


Pomorzanin Toruń - Stella Gniezno 10:0 (2:0)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 3 (40, 41, 43), Filip Sobczak (31), Michał Raciniewski (34), Artur Kościelski (44), Wołodymir Stretowicz (48), Michał Makowski (50 krótki róg), Karol Szyplik (51), Witalij Szewczuk (69)


23 października 2016


Start 1954 Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 2:4 (0:2)


Warta Poznań - LKS Rogowo 4:5 (3:3)


Stella Gniezno - Grunwald Poznań 1:15 (0:7)


AZS Politechnika Poznańska - AZS AWF Poznań 2:3 (0:2)


LKS Gąsawa - Pomorzanin Toruń 3:7 (1:5)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 3 (5, 11, 27), Karol Szyplik 3 (19, 32, 61), Michał Kunklewski (53)








 

Liga juniorów - sezon 2016/2017

 

 


runda wiosenna

 

25 marca 2017


Ósemka Tarnowskie Góry - LKS Gąsawa 0:15 (0:7)


AZS AWF Poznań - LKS Rogowo 1:4 (1:1)


Start 1954 Gniezno - HKS Siemianowiczanka 1:3 (1:0)


26 marca 2017


 HKS Siemianowiczanka - LKS Gąsawa 3:6


LKS Rogowo - Ósemka Tarnowskie Góry 7:2 (5:0)


27 marca 2017


Start 1954 Gniezno - Warta Poznań 8:1 


1 kwietnia 2017


 AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 1:14


Start 1954 Gniezno - Pomorzanin Toruń 3:1 (3:1)


Ósemka Tarnowskie Góry - Iuventa Środa Wlkp. 2:6 (1:2)


LKS Rogowo - Warta Poznań 3:4 (1:0)


8 kwietnia 2017


LKS Gąsawa - Pomorzanin Toruń 14:0 (6:0)


Iuventa Środa Wlkp. - AZS AWF Poznań 1:4 (0:2)


Jedynka Żnin - Start 1954 Gniezno 1:5 (0:3)


Warta Poznan - Ósemka Tarnowskie Góry 8:0 (2:0)


LKS Rogowo - HKS Siemianowiczanka 4:4 (2:1), k.z. 2:3


9 kwietnia 2017


Iuventa Środa Wlkp. - Jedynka Żnin 2:8 (2:1)


22 kwietnia 2017


HKS Siemainowiczanka - Jedynka Żnin 1:5


25 kwietnia 2017


Pomorzanin Toruń - AZS AWF Poznań 3:3 (2:1), k.z. 2:3


6 maja 2017


LKS Gąsawa - Iuventa Środa Wlkp. 22:0 (10:0)


AZS AWF Poznań - Warta Poznań 2:1 (2:0)


Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 1:6 (0:3)


Ósemka Tarnowskie Góry - HKS Siemianowiczanka 1:13 (0:5)


Pomorzanin Toruń - Jedynka Żnin 3:5 (0:2)


13 maja 2017


LKS Rogowo - LKS Gąsawa 3:4 (2:1)


Jedynka Żnin - Ósemka Tarnowskie Góry 13:0 (7:0)


AZS AWF Poznań - Pomorzanin Toruń 3:1 (1:0)


Iuventa Środa Wlkp. - Start 1954 Gniezno 2:10 (1:3)


HKS Siemianowiczanka - Warta Poznań 8:2 (4:0)


20 maja 2017


LKS Gąsawa - Warta Poznań 9:1 (3:1)


Start 1954 Gniezno - AZS AWF Poznań 2:5 (1:1)


Pomorzanin Toruń - Ósemka Tarnowskie Góry 17:0 (8:0)


Iuventa Środa Wlkp. - HKS Siemianowiczanka 2:4 (1:1)


25 maja 2017


Pomorzanin Toruń - Iuventa Środa Wlkp. 5:3 (3:0)


27 maja 2017


Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 1:4 (0:1)


AZS AWF Poznań - Ósemka Tarnowskie Góry 8:0


Warta Poznań - Jedynka Żnin 3:8 (0:4)


Pomorzanin Toruń - HKS Siemainowiczanka 4:7 (2:4)


Iuventa Środa Wlkp. - LKS Rogowo 1:11 (0:7)


28 maja 2017


LKS Gąsawa - Ósemka Tarnowskie Góry 31:0 (15:0)


LKS Rogowo - AZS AWF Poznań 4:1 (2:0)


Pomorzanin Toruń - Warta Poznań 7:4 (4:2)


Jedynka Żnin - Iuventa Środa Wlkp. 10:0 (7:0)


31 maja 2017


Warta Poznań - Iuventa Środa Wlkp. 3:8 (1:5)


2 czerwca 2017


HKS Siemianowiczanka - Start 1954 Gniezno 9:2 (3:1)


3 czerwca 2017


Jedynka Żnin - LKS Gąsawa 1:5 (0:3)


HKS Siemianowiczanka - AZS AWF Poznań 4:4 (1:1), k.z. 3:2


Ósemka Tarnowskie Góry - Start 1954 Gniezno 3:10 (2:4)


LKS Rogowo - Pomorzanin Toruń 6:2 (3:2)


8 czerwca 2017


Warta Poznań - Pomorzanin Toruń 4:6 (2:4)


Jedynka Żnin - AZS AWF Poznań 11:0 (7:0)


11 czerwca 2017


LKS Gąsawa - HKS Siemianowiczanka 6:0 (4:0)


Warta Poznań - Start 1954 Gniezno 4:4 (0:2), k.z. 0:2


AZS AWF Poznań - Jedynka Żnin 0:5 (0:1)


Ósemka Tarnowskie Góry - LKS Rogowo 1:9 (0:3)


Iuventa Środa Wlkp. - Pomorzanin Toruń 4:6 (4:2)


14 czerwca 2017


LKS Rogowo - Jedynka Żnin 5:5 (1:3), k.z. 0:2



 

 




runda jesienna

 

 

3 września 2016


Warta Poznań - LKS Rogowo 4:4 (1:2), k.z. 2:3


Iuventa Środa Wlkp. - Ósemka Tarnowskie Góry 4:5 (1:2)


Pomorzanin Toruń - Start 1954 Gniezno 3:5 (1:0)


LKS Gąsawa - AZS AWF Poznań 7:1 (3:1)


10 września 2016


AZS AWF Poznań - Iuventa Środa Wlkp. 6:2 (4:1)


Start 1954 Gniezno - Jedynka Żnin 2:5 (2:1)


Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 1:5 (0:4)


Ósemka Tarnowskie Góry - Warta Poznań 3:4 (0:2)


HKS Siemianowiczanka - LKS Rogowo 1:2 (0:2)


24 września 2016


Warta Poznań - AZS AWF Poznań 1:5 (0:1)


Iuventa Środa Wlkp. - LKS Gąsawa 0:12 (0:5)


Jedynka Żnin - Pomorzanin Toruń 5:3 (1:2)


HKS Siemianowiczanka - Ósemka Tarnowskie Góry 11:1 (3:0)


1 październkia 2016


LKS Gąsawa - Jedynka Żnin 4:0 (3:0)


Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 2:7 (1:3)


AZS AWF Poznań - HKS Siemianowiczanka 3:3 (2:0), k.z. 4:3


Start 1954 Gniezno - Ósemka Tarnowskie Góry 10:3 (7:2)


Iuventa Środa Wlkp. - Warta Poznań 9:4 (4:1)


8 października 2016


Warta Poznań - LKS Gąsawa 0:12 (0:7)


Ósemka Tarnowskie Góry - Pomorzanin Toruń 0:5 (0:3)


HKS Siemianowiczanka - Iuventa Środa Wlkp. 12:4 (6:2)


LKS Rogowo - Jedynka Żnin 4:3 (3:0)


15 października 2016


LKS Gąsawa - Start 1954 Gniezno 12:1 (5:0)


Ósemka Tarnowskie Góry - AZS AWF Poznań 2:4 (0:3)


HKS Siemianowiczanka - Pomorzanin Toruń 4:2 (2:2)


LKS Rogowo - Iuventa Środa Wlkp. 13:0 (8:0)


21 października 2016


Jedynka Żnin - Warta Poznań 9:1 (3:1)


AZS AWF Poznań - Start 1954 Gniezno 3:4 (1:0)


22 października 2016


LKS Gąsawa - LKS Rogowo 4:3 (2:2)


Start 1954 Gniezno - Iuventa Środa Wlkp. 4:2 (2:0)


Ósemka Tarnowskie Góry - Jedynka Żnin 2:6 (1:3)


Warta Poznań - HKS Siemianowiczanka 0:2 (0:1)


5 listopada 2016


Jedynka Żnin - HKS Siemianowiczanka 6:5 (2:1)



 

 


Liga juniorek - sezon 2016/2017

 

runda wiosenna

 


1 kwietnia 2017


Kolejarz Gliwice - Bałagany Łubianka 9:0 (4:0)


HKS Siemianowiczanka - AZS Politechnika Poznańska 0:10 (0:3)


LKS Rogowo - Staś Rypin 8:0


2 kwietnia 2017


HKS Siemianowiczanka - Bałagany Łubianka 2:3 (1:1)


Kolejarz Gliwice - AZS Politechnika Poznańska 2:3 (1:2)


Staś Rypin - Hokej-Start Brzeziny 1:16 (1:8)


8 kwietnia 2017


Kolejarz Gliwice - Staś Rypin 16:0 (7:0)


Bałagany Łubianka - AZS Poliechnika Poznańska 1:7 (0:3)


LKS Rogowo - HKS Siemianowiczanka 10:0 (4:0)


9 kwietnia 2017


Polonia Wrocław - Staś Rypin 1:2 (0:2)


22 kwietnia 2017


Hokej-Start Brzeziny - Kolejarz Gliwice 2:1 (1:1)


Staś Rypin - Bałagany Łubianka 0:3 (0:2)


Polonia Wrocław - HKS Siemianowiczanka 4:0 (2:0)


AZS Politechnika Poznańska - LKS Rogowo 7:0 (5:0)


6 maja 2017


HKS Siemianowiczanka - Hokej-Start Brzeziny 0:11 (0:5)


Staś Rypin - AZS Politechnika Poznańska 0:22 (0:10)


Kolejarz Gliwice - LKS Rogowo 6:0 (2:0)


Polonia Wrocałw - Bałagany Łubianka 1:4 (0:2)


9 maja 2017


Kolejarz Gliwice - Polonia Wrocław 22:1 (8:0)


13 maja 2017


Hokej-Start Brzeziny - Bałagany Łubianka 9:0 (5:0)


HKS Siemianowiczanka - Kolejarz Gliwice 0:15 (0:5)


LKS Rogowo - Polonia Wrocław     5:0 w.o.


14 maja 2017


Bałagany Łubianka - Polonia Wrocław 8:2 (3:2)


16 maja 2017


AZS Politechnika Poznańska - Polonia Wrocław 26:0 (13:0)


19 maja 2017


Bałagany Łubianka - Kolejarz Gliwice 0:10 (0:6)


LKS Rogowo - Hokej-Start Brzeziny 0:3 (0:1)


20 maja 2017


Staś Rypin - Kolejarz Gliwice 0:22 (0:10)


Bałagany Łubianka - HKS Siemianowicznka 4:0 (2:0)


Hokej-Start Brzeziny - AZS Politechnika Poznańska 1:0 (1:0)


21 maja 2017


Staś Rypin - HKS Siemianowiczanka 0:5 (0:1)


22 maja 2017


Polonia Wrocław - Hokej-Start Brzeziny 0:5 w.o.


23 maja 2017


Bałagany Łubianka - LKS Rogowo 0:4 (0:3) 








runda jesienna

 

 


10 września 2016


Hokej-Start Brzeziny - Polonia Wrocław 14:0 (9:0)


LKS Rogowo - Bałagany Łubianka 4:0 (2:0)


AZS Politechnika Poznańska - Kolejarz Gliwice 2:2 (1:0), k.z. 2:3


17 września 2016


Bałagany Łubianka - Hokej-Start Brzeziny 0:4 (0:0)


Staś Rypin - LKS Rogowo 0:11 (0:4)


Polonia Wrocław - Kolejarz Gliwice 0:8 (0:4)


24 września 2016


Kolejarz Gliwice - Hokej-Start Brzeziny 1:0 (0:0)


LKS Rogowo - AZS Politechnika Poznańska 3:5 (2:2)


Bałagany Łubianka - Staś Rypin 3:0 (2:0)


HKS Siemianowiczanka - Polonia Wrocław 3:2 (3:1)


25 września 2016


HKS Siemianowiczanka - Staś Rypin 5:1 (1:0)


1 października 2016


Hokej-Start Brzeziny - Staś Rypin 9:0 (6:0)


Kolejarz Gliwice - HKS Siemianowiczanka 8:0 (5:0)


AZS Politechnika Poznańska - Bałagany Łubianka 4:0 (2:0)


Polonia Wrocław - LKS Rogowo 0:2 (0:0)


8 października 2016


Hokej-Start Brzeziny - HKS Siemianowiczanka 11:0 (4:0)


LKS Rogowo - Kolejarz Gliwice 3:5 (1:2)


AZS Politechnika Poznańska - Staś Rypin 13:0 (8:0)


15 października 2016


 Staś Rypin - Polonia Wrocław 0:0, k.z. 3:2


AZS Politechnika Poznańska - Hokej-Start Brzeziny 0:1 (0:0)


HKS Siemianowiczanka - LKS Rogowo 1:2 (0:0)


22 października 2016


Hokej-Start Brzeziny - LKS Rogowo 3:0 (2:0)


Polonia Wrocław - AZS Politechnika Poznańska 1:9 (1:2)



 





Następny mecz
Kontra
niedziela,22 października 2017, godzina 12:00, stadion przy Szosie Chełmińskiej 75 w Toruniu
Ostatni mecz
Kontra
6:0 (3:0) - 15 października 2017
Tabela
Lp. Klub Punkty
1 AZS AWF Poznań 18
2 Grunwald Poznań 18
3 Pomorzanin Toruń 12
4 Warta Poznań 12
5 LKS Gąsawa 10
6 Start 1954 Gniezno 8
7 AZS Politechnika 6
8 HKS Siemianowiczanka 2
9 Lipno Stęszew 1
10 LKS Rogowo 0
Toruń Miastem Sportu
linkmaster

Ważna informacja

Zamknij
Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej na temat plików cookies w Polityce cookies.