Hala

Halowe Mistrzostwa Polski - sezon 2013/2014

 



I turniej - 1 grudnia 2013 (Toruń)


AZS AWF Poznań - ZSMS Poznań 8:3 (7:0)


Pomorzanin Toruń - Grunwald Poznań 4:7 (1:3)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Makowski 2 (27, 40 krótki róg), Marek Dąbrowski (11), Rafał Szrejter (38)


Stella Gniezno - AZS AWF Poznań 2:5 (1:3)


Pomorzanin Toruń - ZSMS Poznań 16:3 (9:1)

Bramki dla Pomorzanina: Karol Szyplik 6 (8 krótki róg, 13 krótki róg, 20 krótki róg, 20 krótki róg, 27, 34 rzut karny), Michał Makowski 4 (5, 13, 21, 34), Michał Kunklewski 2 (5, 14), Arkadiusz Rutkowski 2 (27, 40), Michał Raciniewski (3), Artur Girtler (31)


Grunwald Poznań - Stella Gniezno 8:4 (4:1)

 


II turniej - 8 grudnia 2013 (Poznań)


Grunwald Poznań - ZSMS Poznań 24:4 (12:1)


AZS AWF Poznań - Pomorzanin Toruń 6:4 (1:1)

Bramki dla Pomorzanina: Rafał Szrejter (10), Michał Raciniewski (36 krótki róg), Rafał Kamiński (36), Michał Makowski (39 krótki róg)


ZSMS Poznań - Stella Gniezno 5:9 (0:5)


AZS AWF Poznań - Grunwald Poznań 4:7 (1:3)


Pomorzanin Toruń - Stella Gniezno 11:4 (5:3)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Raciniewski 3 (3, 23, 36), Rafał Szrejter 3 (12, 28, 38), Maciej Zieliński 2 (10 krótki róg, 11), Michał Makowski (2 krótki róg), Rafał Kamiński (32), Marek Dąbrowski (40 krótki róg)

 


III turniej - 21 grudnia 2013 (Poznań)


AZS AWF Poznań - ZSMS Poznań 10:4 (8:1)


Grunwald Poznań - Pomorzanin Toruń 4:4 (1:3)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 2 (19 krótki róg, 20), Rafał Szrejter (8), Michał Makowski (39)


Stella Gniezno - AZS AWF Poznań 4:8 (1:3)


Pomorzanin Toruń - ZSMS Poznań 11:3 (5:1)

Bramki dla Pomorzanina: Maciej Zieliński 3 (12, 14, 40), Michał Makowski 2 (8, 30), Michał Kunklewski 2 (15 krótki róg, 25), Michał Raciniewski (18), Marek Dąbrowski (22), Rafał Szrejter (28), Rafał Kamiński (30)


Grunwald Poznań - Stella Gniezno 11:2 (7:1)

 


IV turniej - 26 stycznia 2014  Gniezno


Grunwald Poznań - ZSMS Poznań 13:0 (6:0)


Pomorzanin Toruń - AZS AWF Poznan 2:2 (2:2)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Raciniewski (3), Karol Szyplik (6 krótki róg)


Stella Gniezno - ZSMS Poznań 10:4 (5:1)


AZS AWF Poznań - Grunwald Poznań 1:11 (1:5)


Stella Gniezno - Pomorzanin Toruń 2:9 (0:3)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 3 (15, 20, 40), Rafał Szrejter 2 (25, 40), Michał Raciniewski (16), Rafał Kamiński (26), Artur Girtler (27), Maciej Zieliński (28 rzut karny)

 


Turniej finałowy - 8-9 lutego  Poznań


Półfinały:


Grunwald Poznań - Stella Gniezno 20:9 (10:6)


AZS AWF Poznań - Pomorzanin Toruń 7:13 (1:6)

Bramki dla Pomorzanina: Karol Szyplik 4 (2, 26 krótki róg, 27 krótki róg, 35 krótki róg), Rafał Kamiński 3 (42, 43, 58), Krystian Makowski (4, 30 krótki róg), Michał Raciniewski 2 (36, 50), Michał Kunklewski (7), Rafał Szrejter (58)


mecz o 3. miejsce:


AZS AWF Poznań - Stella Gniezno 9:7 (5:2)


Finał:


Grunwald Poznań - Pomorzanin Toruń 8:6 (4:3)

Bramki dla Pomorzanina: Karol Szyplik 4 (22, 40 krótki róg, 41 krótki róg, 56 krótki róg), Krystian Makowski (15), Michał Raciniewski (21)



Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - sezon 2013/2014




I turniej - 15 grudnia 2013 (Rogowo)


LKS Rogowo - Stella II Gniezno 10:0 (4:0)


LKS Gąsawa - Stella I Gniezno 13:0 (3:0)


LKS Rogowo - Pomorzanin Toruń 4:3 (2:1)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Dawid (13 krótki róg), Paweł Gołąbek (22), Jonasz Pruński (31)


Stella II Gniezno - LKS Gąsawa 0:18 (0:8)


Pomorzanin Toruń - Stella I Gniezno 11:9 (6:6)

Bramki dla Pomorzanina: Sebastian Sellner 3 (2, 25, 28 krótki róg), Jonasz Pruński 3 (14, 27, 31), Michał Dawid 2 (7, 13), Arkadiusz Woźniak (8), Paweł Gołąbek (15), Łukasz Kurniewicz (40)

 


II turniej - 11 stycznia 2014  Gąsawa


Stella II Gniezno - Pomorzanin Toruń 3:10 (2:8)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Dawid 4 (12, 13, 16 krótki róg, 25 krótki róg), Paweł Gołąbek 3 (10, 11, 30), Szymon Bożyk 2 (3, 8), Jonasz Pruński (2)


LKS Rogowo - Stella I Gniezno 4:3 (1:2)


LKS Gąsawa - Pomorzanin Toruń 11:8 (5:3)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Dawid 3 (33, 35, 36 krótki róg), Paweł Gołąbek (3, 26), Łukasz Kurniewicz 2 (12, 28), Jonasz Pruński (5)


Stella I Gniezno - Stella II Gniezno 18:1 (9:1)


LKS Gąsawa - LKS Rogowo 5:2 (3:0)


III turniej - 19 stycznia 2014  Toruń


LKS Gąsawa - LKS Rogowo 4:1 (1:0)


Stella I Gniezno - Stella II Gniezno 15:1 (6:0)


Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 4:5 (1:4)

Bramki dla Pomorzanina: Sebastian Sellner 2 (27 krótki róg, 36), Paweł Gołąbek (16), Łukasz Kurniewicz (40)


LKS Rogowo - Stella I Gniezno 9:2 (6:1)


Pomorzanin Toruń - Stella II Gniezno 23:0 (13:0)

Bramki dla Pomorzanina: Sebastian Sellner 8 (6 krótki róg, 12, 12, 13,14, 28 krótki róg, 34, 37 krótki róg), Paweł Gołąbek 7 (7 krótki róg, 9, 16, 17 krótki róg, 22, 32, 35), Łukasz Kurniewicz 3 (12, 20, 39), Jonasz Pruński 2 (1, 38), Michał Dawid 2 (14, 22), Szymon Bożyk (22 krótki róg)

 


IV turniej - 31 stycznia 2014  Gniezno


Stella II Gniezno - LKS Rogowo 0:9 (0:4)


Stella I Gniezno - LKS Gąsawa 3:9 (2:5)


Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 7:4 (1:1)

Bramki dla Pomorzanina: Sebastian Sellner 4 (18, 37 krótki róg, 38 krótki róg, 40 krótki róg), Paweł Gołąbek 2 (23, 33), Michał Dawid (36)


LKS Gąsawa - Stella II Gniezno 18:2 (11:0)


Pomorzanin Toruń - Stella I Gniezno 11:5 (7:1)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Dawid 5 (5, 8, 9, 39, 40), Paweł Gołąbek 4 (10, 12, 16, 35), Szymon Bożyk 2 (19, 40), Sebastian Sellner 2 (24 krótki róg, 38)

 

Turniej finałowy - 16 lutego 2014  Gąsawa


Półfinały:


LKS Gąsawa – Stella I Gniezno 16:3 (9:0)


Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo 12:16 (2:4)

Bramki dla Pomorzanina: Paweł Gołąbek 6 (18, 36, 41, 43, 49, 52), Łukasz Kurniewicz 3 (44, 45, 56), Michał Dawid (7), Sebastian Sellner (50), Szymon Bożyk (60)


Mecz o 3 miejsce:


Pomorzanin Toruń – Stella I Gniezno 19:6 (7:3)

Bramki dla Pomorzanina: Paweł Gołąbek 6 (2, 22, 26, 32, 40 krótki róg, 49), Michał Dawid 5 (29 krotki róg, 47 krótki róg, 50, 56, 60), Sebastian Sellner 4 (11 krótki róg, 28, 37, 48), Łukasz Kurniewicz 3 (16, 35, 41), Szyom Bożyk (57)


Finał:


LKS Gąsawa – LKS Rogowo 13:2 (5:1)

 



Halowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych, grupa B - sezon 2013/2014

 


I turniej - 11 stycznia 2014  Poznań

 

Warta I Poznań - Warta II Poznań 8:1


Bałagany Łubianka - Pomorzanin Toruń 1:11

Bramka dla Pomorzanina: Adrian Makowski (rzut karny)


Warta I Poznań - Bałagany Łubianka 5:4


Warta II Poznań - Pomorzanin Toruń 2:2

Bramki dla Pomorzanina: Fabian Błaszak (krótki róg), Adrian Makowski


Warta I Poznań - Pomorzanin Toruń 3:6

Bramki dla Pomorzanina: Fabian Błaszak 2 (rzut karny, krótki róg), Damian Hegenbarth 2, Jakub Łęgowski, Adrian Makowski


Warta II Poznań - Bałagany Łubianka 1:6

 


II turniej - 26 stycznia 2014  Brąchnowo


Bałagany Łubianka - Warta I Poznań 7:3 (5:2)


Warta II Poznań - Pomorzanin Toruń 3:0 (1:0)


Bałagany Łubianka - Warta II Poznań 6:4 (3:1)


Pomorzanin Toruń - Warta I Poznań I 1:8 (1:5)

Bramka dla Pomorzanina: Damian Hegenbarth


Bałagany Łubianka - Pomorzanin Toruń 10:0 (6:0)


Warta I Poznań - Warta II Poznań 8:5 (4:2)


III turniej - 16 lutego 2014  Toruń


Pomorzanin Toruń  - Warta II Poznań 2:3 (1:0)
Bramki dla Pomorzanina: Marcin Chaiński, Damian Hegenbarth

Bałagany Łubianka - Warta I Poznań 3:2 (1:1)

Pomorzanin Toruń - Bałagany Łubianka 0:8 (0:4)

Warta I Poznań - Warta II Poznań 7:5 (3:3)

Pomorzanin Toruń  - Warta I Poznań 1:16 (0:8)
Bramka dla Pomorzanina: Fabian Błaszak

Warta II Poznań - Bałagany Łubianka 2:6 (1:3)


 





Halowe Mistrzostwa Polski juniorek młodszych, grupa A - sezon 2013/2014



I turniej - 19 stycznia 2014  Rogowo


LKS Rogowo - KS Viktoria Skierniewice 3:0 (2:0)


UKS ZS Pobiedziska Letnisko - AZS Politechnika Poznańska 1:12 (0:4)


Victoria Skierniewice - Pomorzanin Toruń 1:0 (0:0)


LKS Rogowo - AZS Politechnika Poznańska 1:3 (1:2)


UKS ZS Pobiedziska Letnisko - Pomorzanin Toruń 4:7 (1:2)

Bramki dla Pomorzanina: Weronika Kalinowska 4, Weronika Szałkowska 3


AZS Politechnika Poznańska - Victoria Skierniewice 4:0 (3:0)


Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 0:2 (0:0)


Victoria Skierniewice - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 3:1 (2:0)


AZS Politechnika Poznańska - Pomorzanin Toruń 6:0 (2:0)


LKS Rogowo - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 15:0 (7:0)

 


II turniej - 22 lutego 2014  Poznań


Victoria Skierniewice - LKS Rogowo 0:5 (0:1)


AZS Politechnika Poznańska - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 7:2 (4:1)


Pomorzanin Toruń - Victoria Skierniewice 1:0 (0:0)

Bramka dla Pomorzanina: Weronika Szałkowska


AZS Politechnika Poznańska - LKS Rogowo 1-3(0:1)


Pomorzanin Toruń - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 1:1 (0:1)

Bramka dla Pomorzanina: Klaudia Michałowska


Victoria Skierniewice - AZS Politechnika Poznańska 0:6 (0:2)


LKS Rogowo - Pomorzanin Toruń 9:0 (5:0)


UKS ZS Pobiedziska Letnisko - Victoria Skierniewice 3:0 (1:0)


Pomorzanin Toruń - AZS Politechnika Poznańska 1:9 (0:4)

Bramka dla Pomorzanina: Klaudia Michałowska


UKS ZS Pobiedziska Letnisko - LKS Rogowo 1:9 (0:5)

Następny mecz
Kontra
niedziela,22 października 2017, godzina 12:00, stadion przy Szosie Chełmińskiej 75 w Toruniu
Ostatni mecz
Kontra
6:0 (3:0) - 15 października 2017
Tabela
Lp. Klub Punkty
1 AZS AWF Poznań 18
2 Grunwald Poznań 18
3 Pomorzanin Toruń 12
4 Warta Poznań 12
5 LKS Gąsawa 10
6 Start 1954 Gniezno 8
7 AZS Politechnika 6
8 HKS Siemianowiczanka 2
9 Lipno Stęszew 1
10 LKS Rogowo 0
Toruń Miastem Sportu
linkmaster

Ważna informacja

Zamknij
Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej na temat plików cookies w Polityce cookies.