Hala

Halowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019



Grupa B


1 grudnia 2018


MKS Środa Wlkp. - AZS Politechnika Poznańska 3:8 (1:4)


AZS AWF Poznań - Stella Gniezno 5:6 (2:2)


2 grudnia 2018


Pomorzanin Toruń - Polonia Skierniewice 34:0 (20:0)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 14 (1A, 4A, 13R, 14A, 16A, 22A, 23A, 24A, 35K, 35R, 42R, 42K, 45R, 54A), Wojciech Rutkowski 6 (19A, 36A, 41A, 49A, 58A, 58A), Krystian Sudoł 5 (11A, 19A, 20A, 39R, 48R), Michał Makowski 5 (6A, 14A, 21A, 22A, 26R), Bartosz Żywiczka 2 (23A, 33R), Sebastian Sellner 2 (8A, 27A)


8 grudnia 2018 (Poznań)


LKS Rogowo - MKS Środa Wlkp. 14:1 (5:0)


AZS AWF Poznań - Pomorzanin Toruń 3:11 (1:7)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 7 (2A, 14A, 14A, 23A, 29R, 33A, 60A), Michał Makowski 2 (46A, 60A), Michał Dawid (18A), Krystian Sudoł (19A)


Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznańska 5:3 (1:0)


5 stycznia 2019


MKS Środa Wlkp. - Stella Gniezno 4:8 (2:4)


AZS Politechnika Poznańska - AZS AWF Poznań 5:8 (2:6)


Polonia Skierniewice - LKS Rogowo 3:19 (1:11) 


6 stycznia 2019


Polonia Skierniewice - AZS Politechnika Poznańska 2:11


19 stycznia 2019


AZS Politechnika Poznańska - Pomorzanin Toruń 7:19 (3:9)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Dawid 4 (20A, 23A, 37A, 39A), Krystian Makowski 4 (5A, 13A, 45A, 56A), Krystian Sudoł 3 (22A, 51A, 60A), Arkadiusz Rutkowski 3 (6A, 54A, 55A), Bartosz Żywiczka 2 (9A, 28R), Michał Makowski (45A), Sebastian Sellner (42A), Michał Raciniewski (20A)


LKS Rogowo - Stella Gniezno 4:3 (2:1)


Polonia Skierniewice - MKS Środa Wlkp. 3:12 (2:5)


26 stycznia 2019


Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 14:3 (4:1)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 4 (23A, 25R, 42A, 54A), Michał Dawid 3 (20A, 53A, 54A), Krystian Sudoł 2 (26R, 60A), Michał Makowski 2 (55A, 57A), Bartosz Żywiczka 2 (34A, 43R), Wojciech Rutkowski (58A)


MKS Środa Wlkp. - AZS AWF Poznań 3:11


Stella Gniezno - Polonia Skierniewice 15:1


2 lutego 2019


Pomorzanin Toruń - MKS Środa Wlkp. 25:0 (9:0)

Bramki dla Pomorzanina: Krystian Makowski 7 (5R, 15A, 23A, 25A, 32A, 42R, 52R), Michał Makowski 4 (25A, 31A, 45A, 56A), Arkadiusz Rutkowski 4 (6A, 33A, 33A, 42A), Michał Dawid 3 (6A, 49A, 50A), Krystian Sudoł 2 (9A, 57A), Michał Kunklewski 2 (26A, 36A), Michał Raciniewski (37A), Sebastian Sellner (40A), Bartosz Żywiczka (47R)


LKS Rogowo - AZS AWF Poznań 4:10 (2:6)


Polonia Skierniewice - AZS Politechnika Poznańska 


13 lutego 2019


AZS Politechnika Poznańska - LKS Rogowo 4:12 (1:4)


16 lutego 2019


AZS AWF Poznań - Polonia Skierniewice 20:3


Stella Gniezno - Pomorzanin Toruń 6:17 (1:6)

Bramki dla Pomorzanina: Michał Makowski 4 (34A, 35A, 43A, 45A), Krystian Makowski 3 (5A, 55R, 56A), Krystian Sudoł 3 (19R, 20R, 51A), Sebastian Sellner 2 (57A, 59A), Wojciech Rutkowski 2 (29A, 37A), Bartosz Żywiczka (14R), Michał Dawid (28A), Michał Raciniewski (49A)

 



 

Grupa A


1 grudnia 2018


Grunwald Poznań - Lipno Stęszew 29:1 (13:1)


Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 6:3 (2:2)


HKS Siemianowiczanka - Warta Poznań 6:9 (3:5)


8 grudnia 2018


Bałagany Rustico Łubianka - HKS Siemianowiczanka 3:1 (2:0)


Start 1954 Gniezno - Grunwald Poznań 6:10 (2:7)


LKS Gąsawa - Warta Poznań 4:8 (1:3)


9 grudnia 2018


Lipno Stęszew - Bałagany Rustico Łubianka 2:12 (1:5)


5 stycznia 2019


HKS Siemianowiczanka - LKS Gąsawa 3:3 (0:2)


6 stycznia 2019


Warta Poznań - Start 1954 Gniezno 4:8 (1:0)


12 stycznia 2019


HKS Siemianowiczanka - Grunwald Poznań 1:11


19 stycznia 2019


Warta Poznań - Grunwald Poznań 6:15 (4:7)


Lipno Stęszew - HKS Siemianowiczanka 6:3 (2:0)


Bałagany Rustico Łubianka - LKS Gąsawa 7:2 (1:0)


26 stycznia 2019


Grunwald Poznań - Bałagany Rustico Łubianka 19:3


HKS Siemianowiczanka - Start 1954 Gniezno 3:13


LKS Gąsawa - Lipno Stęszew 15:3


2 lutego 2019


Bałagany Rustico Łubianka - Start 1954 Gniezno 5:10 (3:4)


Lipno Stęszew - Warta Poznań 5:20


16 lutego 2019


Start 1954 Gniezno - Lipno Stęszew 17:4


Warta Poznań - Bałagany Rustico Łubianka 4:2 (1:0)


LKS Gąsawa - Grunwald Poznań 4:11

Następny mecz
Kontra
sobota, 28 września 2019, godzina 16:00, boisko przy Szosie Chełmińskiej 75 w Toruniu
Ostatni mecz
Kontra
4:1 (2:1) - 14 września 2019
Tabela
Lp. Klub Punkty
1 Grunwald Poznań 6
2 Start 1954 Gniezno 3
3 Pomorzanin Toruń 3
4 AZS AWF Poznań 3
5 LKS Gąsawa 3
6 AZS Politechnika 2
7 LKS Rogowo 1
8 Warta Poznań 0
Toruń Miastem Sportu
linkmaster

Ważna informacja

Zamknij
Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej na temat plików cookies w Polityce cookies.