Boisko

SEZON 2016/2017



I liga - runda wiosenna


grupa mistrzowska 

 

 

 


2 kwietnia 2017 (niedziela)



12:00

Start 1954 Gniezno

vs

AZS Politechnika Poznańska

14:00

LKS Gąsawa

vs

Grunwald Poznań

14:00

Pomorzanin Toruń

vs

AZS AWF Poznań

 

9 kwietnia 2017 (niedziela)



12:00

AZS Politechnika

vs

LKS Gąsawa

12:00

Start 1954 Gniezno

vs

AZS AWF Poznań

14:00

Grunwald Poznań

vs

Pomorzanin Toruń

 

22 kwietnia 2017 (sobota)



16:00

LKS Gąsawa

vs

Pomorzanin Toruń

16:00

Grunwald Poznań

vs

Start 1954 Gniezno

18:00

AZS AWF Poznań

vs

AZS Politechnika

 

23 kwietnia 2017 (niedziela)



12:00

AZS AWF Poznań

vs

Grunwald Poznań

14:00

Pomorzanin Toruń

vs

AZS Politechnika

12:00

Start 1954 Gniezno

vs

LKS Gąsawa

 

27 kwietnia 2017 (czwartek)



18:30

LKS Gąsawa

vs

Grunwald Poznań

 

7 maja 2017 (niedziela)



12:00

Grunwald Poznań

vs

AZS Politechnika

13:00

Start 1954 Gniezno

vs

Pomorzanin Toruń

14:00

LKS Gąsawa

vs

AZS AWF Poznań

 

14 maja 2017 (niedziela)



10:00

Grunwald Poznań

vs

LKS Gąsawa

12:00

AZS AWF Poznań

vs

Pomorzanin Toruń

14:00

AZS Politechnika

vs

Start 1954 Gniezno

 

21 maja 2017 (niedziela)



12:00

AZS AWF Poznań

vs

Start 1954 Gniezno

14:00

Pomorzanin Toruń

vs

Grunwald Poznań

14:00

LKS Gąsawa

vs

AZS Politechnika

 

4 czerwca 2017 (niedziela)



12:00

AZS Politechnika

vs

AZS AWF Poznań

13:00

Start 1954 Gniezno

vs

Grunwald Poznań

14:00

Pomorzanin Toruń

vs

LKS Gąsawa

 

17-18 czerwca 2017 (sobota, niedziela)

 


Turniej Finałowy Mistrzostw Polski



 


I LIGA - runda jesienna



4 września 2016 (niedziela)

 

12:00

Stella Gniezno

vs

AZS Politechnika Poznańska

12:00

AZS AWF Poznań

vs

LKS Rogowo

14:00

Warta Poznań

vs

Polonia Środa Wlkp.

14:00

Pomorzanin Toruń

vs

Start 1954 Gniezno

 

Grunwald Poznań

vs

LKS Gąsawa

 

11 września 2016 (niedziela)

 

12:00

AZS AWF Poznań

vs

Warta Poznań

12:00

Start 1954 Gniezno

vs

Grunwald Poznań

14:00

Polonia Środa Wlkp.

vs

Pomorzanin Toruń

14:00

LKS Rogowo

vs

Stella Gniezno

14:00

AZS Politechnika

vs

LKS Gąsawa

 

17 września 2016 (sobota)

 

16:00

Start 1954 Gniezno

vs

AZS Politechnika Poznańska

17:00

Grunwald Poznań

vs

Polonia Środa Wlkp.

17:00

Pomorzanin Toruń

vs

Warta Poznań

17:00

LKS Gąsawa

vs

LKS Rogowo

18:00

Stella Gniezno

vs

AZS AWF Poznań

 

18 września 2016 (niedziela)

 

13:00

AZS AWF Poznań

vs

LKS Gąsawa

14:00

Polonia Środa Wlkp.

vs

AZS Politechnika Poznańska

14:00

LKS Rogowo

vs

Start 1954 Gniezno

14:00

Pomorzanin Toruń

vs

Grunwald Poznań

15:00

Warta Poznań

vs

Stella Gniezno

 

25 września 2016 (niedziela)

 

12:00

Grunwald Poznań

vs

Warta Poznań

12:00

Start 1954 Gniezno

vs

AZS AWF Poznań

14:00

Polonia Środa Wlkp.

vs

LKS Rogowo

14:00

AZS Politechnika

vs

Pomorzanin Toruń

14:00

LKS Gąsawa

vs

Stella Gniezno

 

2 października 2016 (niedziela)

 

11:00

AZS AWF Poznań

vs

Polonia Środa Wlkp.

12:00

Stella Gniezno

vs

Start 1954 Gniezno

13:00

Warta Poznań

vs

LKS Gąsawa

14:00

Pomorzanin Toruń

vs

LKS Rogowo

15:00

Grunwald Poznań

vs

AZS Politechnika Poznańska

 

9 października 2016 (niedziela)

 

12:00

AZS Politechnika

vs

Warta Poznań

12:00

Stella Gniezno

vs

 Polonia Środa Wlkp.

12:00

LKS Rogowo

vs

Grunwald Poznań

14:00

LKS Gąsawa

vs

Start 1954 Gniezno

14:00

AZS AWF Poznań

vs

Pomorzanin Toruń

 

16 października 2016 (niedziela)

 

12:00

Start 1954 Gniezno

vs

Warta Poznań

12:00

Pomorzanin Toruń

vs

Stella Gniezno

12:00

Grunwald Poznań

vs

AZS AWF Poznań

12:00

LKS Rogowo

vs

AZS Politechnika Poznańska

14:00

Polonia Środa Wlkp.

vs

LKS Gąsawa

 

23 października 2016 (niedziela)

 

12:00

Start 1954 Gniezno

vs

Polonia Środa Wlkp.

12:00

AZS Politechnika

vs

AZS AWF Poznań

14:00

Warta Poznań

vs

LKS Rogowo

14:00

LKS Gąsawa

vs

Pomorzanin Toruń

14:00

Stella Gniezno

vs

Grunwald Poznań

 


LIGA JUNIORÓW - runda jesienna 

 

 

3 września 2016 (sobota)

 

 

LKS Gąsawa

vs

AZS AW Poznań

 

Iuventa Środa Wlkp.

vs

Ósemka Tarnowskie Góry

 

Warta Poznań

vs

LKS Rogowo

 

Pomorzanin Toruń

vs

Start 1954 Gniezno

 

Jedynka Żnin

vs

HKS Siemianowiczanka

 

10 września 2016 (sobota)

 

 

AZS AWF Poznań

vs

Iuventa Środa Wlkp.

 

Start 1954 Gniezno

vs

Jedynka Żnin

 

Ósemka Tarnowskie Góry

vs

Warta Poznań

 

HKS Siemianowiczanka

vs

LKS Rogowo

 

Pomorzanin Toruń

vs

LKS Gąsawa

 

24 września 2016 (sobota)

 

 

HKS Siemianowiczanka

vs

Ósemka Tarnowskie Góry

 

Jedynka Żnin

vs

Pomorzanin Toruń

 

LKS Rogowo

vs

Start 1954 Gniezno

 

Iuventa Środa Wlkp.

vs

LKS Gąsawa

 

Warta Poznań

vs

AZS AWF Poznań

 

1 października 2016 (sobota) 

 

 

AZS AWF Poznań

vs

HKS Siemianowiczanka

 

LKS Gąsawa

vs

Jedynka Żnin

 

Start 1954 Gniezno

vs

Ósemka Tarnowskie Góry

 

Pomorzanin Toruń

vs

LKS Rogowo

 

Iuventa Środa Wlkp.

vs

Warta Poznań

 

8 października 2016 (sobota)

 

 

AZS AWF Poznań

vs

Start 1954 Gniezno

 

HKS Siemianowiczanka

vs

Iuventa Środa Wlkp.

 

Warta Poznań

vs

LKS Gąsawa

 

Ósemka Tarnowskie Góry

vs

Pomorzanin Toruń

 

LKS Rogowo

vs

Jedynka Żnin

 

15 października 2016 (sobota)

 

 

LKS Rogowo

vs

Iuventa Środa Wlkp.

 

Jedynka Żnin

vs

Warta Poznań

 

HKS Siemianowiczanka

vs

Pomorzanin Toruń

 

LKS Gąsawa

vs

Start 1954 Gniezno

 

Ósemka Tarnowskie Góry

vs

AZS AWF Poznań

 

22 października 2016 (sobota)

 

 

Pomorzanin Toruń

vs

AZS AWF Poznań

 

Start 1954 Gniezno

vs

 Iuventa Środa Wlkp.

 

Ósemka Tarnowskie Góry

vs

Jedynka Żnin

 

LKS Gąsawa

vs

LKS Rogowo

 

Warta Poznań

vs

HKS Siemianowiczanka

 

 


LIGA JUNIOREK - runda jesienna

 

 

10 września 2016 (sobota)

 

 

LKS Rogowo

vs

Bałagany Łubianka

 

HKS Siemianowiczanka

vs

Staś Rypin

 

AZS Politechnika Poznańska

vs

Kolejarz Gliwice

 

Hokej Start Brzeziny

vs

Polonia Wrocław

 

17 września 2016 (sobota)

 

Bałagany Łubianka

vs

Hokej Start Brzeziny

 

Polonia Wrocław

vs

Kolejarz Gliwice

 

Staś Rypin

vs

LKS Rogowo

 

24 września 2016 (sobota)

 

 

HKS Siemianowiczanka

vs

Polonia Wrocław

 

Bałagany Łubianka

vs

Staś Rypin

 

LKS Rogowo

vs

AZS Politechnika Poznańska

 

Kolejarz Gliwice

vs

Hokej Start Brzeziny

 

1 października 2016 (sobota) 

 

 

Kolejarz Gliwice

vs

HKS Siemianowiczanka

 

Hokej Start Brzeziny

vs

Staś Rypin

 

AZS Politechnika Poznańska

vs

Bałagany Łubianka

 

Polonia Wrocław

vs

LKS Rogowo

 

8 października 2016 (sobota)

 

 

Hokej Start Brzeziny

vs

HKS Siemianowiczanka

 

Staś Rypin

vs

AZS Politechnika Poznańska

 

Bałagany Łubianka

vs

Polonia Wrocław

 

LKS Rogowo

vs

Kolejarz Gliwice

 

15 października 2016 (sobota)

 

 

AZS Politechnika Poznańska

vs

Hokej Start Brzeziny

 

HKS Siemianowiczanka

vs

LKS Rogowo

 

Staś Rypin

vs

Polonia Wrocław

 

Kolejarz Gliwice

vs

Bałagany Łubianka

 

16 października 2016 (niedziela)

 

 

AZS Politechnika Poznańska

vs

HKS Siemianowiczanka

 

22 października 2016 (sobota)

 

 

Hokej Start Brzeziny

vs

LKS Rogowo

 

Kolejarz Gliwice

vs

Staś Rypin

 

Polonia Wrocław

vs

AZS Politechnika Poznańska

 

HKS Siemianowiczanka

vs

Bałagany Łubianka

 

 

 

Następny mecz
Kontra
niedziela, 4 czerwca 2017, godzina 14:00, boisko przy Szosie Chełmińskiej 75 w Toruniu
Ostatni mecz
Kontra
3:5 (2:1) - 21 maja 2017
Tabela
Lp. Klub Punkty
1 Grunwald Poznań 40
2 Pomorzanin Toruń 29
3 AZS AWF Poznań 22
4 Start 1954 Gniezno 16
5 LKS Gąsawa 15
6 AZS Politechnika 13
Toruń Miastem Sportu
linkmaster

Ważna informacja

Zamknij
Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej na temat plików cookies w Polityce cookies.